mobiles.lt

Autorius Tema: Dėl 6233 klaviatūros  (Skaityta 2246 kartus)

Neprisijungęs tmx

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tmx
Dėl 6233 klaviatūros
« Įrašytas: Rugsėjo 23, 2008, 22:18 »
Nu iskilo tokia problema. mano nokia 6233 klavietura pradejo streikuoti. po telefono ijungimo mazdaug 5 min ji veikia gerai, o poto pradeda neveikti arba stringa. nebeimanoma telefonu naudotis. Kame cia gali buti problema? jei klavietura reiktu keist kiek tai kainuotu? o gal tik softa uztektu perrasyt?
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 23, 2008, 22:25 sukūrė Wyshniukas »

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: Dėl 6233 klaviatūros
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2008, 08:45 »
na cia daug neaiskumu ir variantu. ar streikuoja klaviatura, o gal strigineja pats telefonas ? gal jame daug zinuciu...gal ideta atminties kortele ir ji kvailioja ? softa perrasyti tikrai nepakenks..jei nepadesi tada jau reikes mechaninius gedimus ziuret.. gal kokia dregme... ir ka turi omenyje klausdamas kiek kainuoja klaviatura? ta kuria tu realiai pirstu spaudi, ar po ja esancius kontaktus ?
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs tmx

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tmx
Ats.: Dėl 6233 klaviatūros
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2008, 11:13 »
nu as tiksliai nezinau ar jis buvo sutrenktas ar ka nu man po nakties jis nustojo veikti. nu wandens nera jis ragaves, nu jinai buna weikia pora minuciu ir nustoja tada buna kad weikia tik skaiciai ir * o kiti mygtukai neveikia, buna kad wietoj wisu mygtuku rasosi tik groteles kad ir ka spaustum, nu jis pradejo biski strigineti, isemiau atminties korta nu wistiek tas pats. man idomu ar jei nunesciau i taisykla man daug kainuotu klavietura nauja pakeisti ir ar galeciau pinigu sutaupyti perrases softa. Ir man idomu kas cia galejo buti.

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: Dėl 6233 klaviatūros
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2008, 11:43 »
na is sito paasikinimo viskas link to kad su klaviatura negerai. Del dregmes nebuciau toks garantuotas, kartais per lietu eidamas issitrauki, pakalbi ir to pakanka... Variantai tokie: arba issiardyt ir paziuret ar viskas ok su klavos kontaktais ploksteje, jei matyt dregmes pedsaku tai isvalyt...arba perlituoti/keisti klaviaturos filtra (tokia mikroschemute kuri gali durniuoti nuo dregmes arba skilti nuo smugio)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs tmx

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tmx
Ats.: Dėl 6233 klaviatūros
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2008, 11:47 »
nu isardziau jau ji wakar nu kontaktai wisi atrodo geraj, vandens pedsaku ner, bet del mikroshemytes taj man atrodo tai gali buti tiesa nes man ir atrodo kad cia ir problema. o kiek kainuotu ji nauja?