mobiles.lt

Autorius Tema: n73 parejo softas.  (Skaityta 2537 kartus)

Neprisijungęs Menulius

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 57 | Karma: +1/-0 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Menulius
n73 parejo softas.
« Įrašytas: Balandžio 14, 2008, 15:42 »
noriu pirkt telefa ir man sako kad susiknises softas. sako persirasyt reikia. is kur man zinot kad ten softas? kiek kainuotu mazdaug taisymas dal galit duot kokio telefonciko telefona kad paskambinciau  paklausciau kiek mazdaug kainuotu kai turesiu ta telefa rankose. o jei ne softas tai kas dar gali but susiknise?

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: n73 parejo softas.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 14, 2008, 15:45 »
noriu pirkt telefa ir man sako kad susiknises softas. sako persirasyt reikia. is kur man zinot kad ten softas? kiek kainuotu mazdaug taisymas dal galit duot kokio telefonciko telefona kad paskambinciau  paklausciau kiek mazdaug kainuotu kai turesiu ta telefa rankose. o jei ne softas tai kas dar gali but susiknise?
Jei ne softas gali viskas kitkas but susiknise,nieko negalim pasakyt.. Pasakyk koks gedimas yra? Ta prasme kas neveikia..
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: n73 parejo softas.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 14, 2008, 16:32 »
Nu jo, cia keistai paklause....tai visiskai neaisku kas jam daros :) O jei mechaniskai tai gal jis net nepataisomas, o gal tik kokio kontakty nera...na vienu zodziu nera ka diskutuot reikia detalesnio gedimo aprasymo  :laugh:
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs Menulius

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 57 | Karma: +1/-0 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Menulius
Ats.: n73 parejo softas.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 14, 2008, 16:40 »
sori kad cia taip apstrakciai parasiau bet nelaikiau to tel rankose tai nezinau kas ten kaip. ar isijungia ar ne  ar kas daros. man pasake kad software suejo reik perrasyt. kiek perrasymas mazdaug kainuotu?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: n73 parejo softas.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 14, 2008, 21:40 »
Siūlyčiau neprasidėt su tokiu pirkiniu...paprasčiausias variantas yra pasakyt "softas suėjęs", o realiai telefonas jau nebeatgaivinamas. SW perrašymo kaina manau 30-40 litų būtų, jei tikrai SW.
  • iPhone 8 256GB