mobiles.lt

Autorius Tema: galaxy sIII nera kalbanciojo garso, tik per laisvu ranku  (Skaityta 3088 kartus)

Neprisijungęs LiauLiauLiau

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 157 | Karma: +0/-15 | Lytis: Vyras
63 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus LiauLiauLiau
Bulynia |
galaxy sIII nera kalbanciojo garso, tik per laisvu ranku
« Įrašytas: Liepos 26, 2012, 18:30 »
tai va tf naujas, bet be garantijos :), turi ji gal savaitele ir va bedele, nebera garso, ta prasme kai skambinu kam ar kai man kas skambina neveikegarsas, ijungus laisvu ranku, viskas tvarkoje. skaiciau forumuose kad kazkam maciojo FactoryReset kurio as nenoriu daryti. dar bandziau *#0*# isijunge testo ekranas, spaudziu speaker veike, bet aisku buten tam garsekalbiui ir nera testo, bandziau ir pakaisioti ausiniu fiske, neva kazkam irgi buvo macija, bet man nieko. kas kokiu paprastu pasiulimu gal turite, bo tikrai nenoriu dar daryti Factory Reset.


padariau *2767*3855# (MASTER RESET)
Neprijungiau jokiu Gmail
Nedariau jokiu Update
Bet Update jau idiegtas?

Niekas nepasikeite :)

NERA GARSO.

logiskai mastant ikisus ausyniu fiske turetu atsijungti tas garsekalbis, ar tik nebus taip kad pas mane uzsitrumpines, ir tlf db galvoja kad ikistas. as mat naudojau pirstuka kuris matomai gal ir ka ten fiskeje palauze, bo nesiki net sukiojau tlf ant tos virvikes, kuri isikisa i ausyniu fiske. tada klausimas kaip ta galeciau patykrinti neisardes tlf?

radau forume : newsflash: i just changed phones with a friend (who bought it 2 weeks later than me), his phone was fully functional, no signs of bugs or glitches...nothing. i restored it with my google and pc backups...and voila...the problem with the sound came along....and after restoring my phone with his backups...sound problem gone...
wtf? i cannot rely on app bugs as we use almost the same apps...settings? where do i go wrong? i checked the settings 1000000000000 times...with all advices on forums...



http://androidforums.com/samsung-galaxy-s3/565955-no-sound-during-calls-samsung-galaxy-s3-problem.html

gal kas geletu padaryti savo tel back`upa?


pagalbos negavau, 2012 08 18 nunesiau i samsung garantini, bo tlf siam suteikema 2 metu samsung garantija, ka turi 10 dienu pasimatys ka nutars.


nu va dar 15svariuku uz pasto islaidas ir tlf veike.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 28, 2012, 15:23 sukūrė LiauLiauLiau »