mobiles.lt forumas
Telefonų modeliai => Sony Ericsson => Temą pradėjo: arnisz Spalio 09, 2009, 23:57
-
Telefonas pirktas is vadafono. Susimeciau baltic R1DA032 52. Pajungiau SEUS o jis man sukala vadafono firmwara, dingsta lietuviu kalba, o neiseina kad jis baltic ir liktu?
-
O koks tas telefonas?
-
sorry c510
-
Telefonas pirktas is vadafono. Susimeciau baltic R1DA032 52. Pajungiau SEUS o jis man sukala vadafono firmwara, dingsta lietuviu kalba, o neiseina kad jis baltic ir liktu?
O ką tu susimetei BALTIC? Visą FW (MAIN, FS, Customize)?
-
C510_R1DA032_FS_BALTIC ; C510_R1DA032_MAIN_GENERIC ir Customize.xml nu viskas su telefonu tvarkoje, kalba yra. Bet noriu dar atnaujinti kiekzinau yra ant sid 52 R1DA035 tai SEUS parodo kad galimas atnaujinimas, bet jis aptinka kas kodel kaip vadafono tel ir sumeta jo firmwara
-
Tau blogai veikia R1DA032 ar tik iš neturėjimo ką veikt žaidiesi?
Kuom tavo manymu skiriasi R1DA032 ir R1DA035?
-
Paskaitinejus pas rusu susidare nuomone kad su kiekviena versija telefonas tampa vis spartenis. Taigi neleistu vis naujas versijas, vadinasi vis randami bugai ir tobulinama. Seip telefonas veikia gerai, bet labiau del pacio zinojimo kodel lieka ne baltic. Ir antra buvau sukures tema del sms melodijos ir interneto i kuria taip niekas ir neatsake, tai tikiuosi su naujesne versija gal bus geriau.
-
Kiek peržiūrėjau FW, tai naujesnių nėra su BALTIC FS net ir tai tavo norimai R1DA035. Spėju be Customize dar yra Vodafone kažkur įrašyta, kad jį taip atpažintų. Nenustebčiau kad pagal kokį IMEI. Šiaip, gali įsirašyti MAIN'ą naujausios FW, o FS naudoti BALTIC savo turimą ir paskui Customize pasidaryt.
-
Kai MAIN perrašai, tai customizės net nereikia rašyt, nebent FS perrašai dar. Nebent aš čia kažko neperskaičiau iki galo ir nusišneku jau ne į temą.. :)
-
Aciu visiems. Atsinaujinau i R1FA035 per SEUS, tai issiprende problemos su sms tonu ir su netu. Galit rakint.