mobiles.lt

Autorius Tema: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona  (Skaityta 4047 kartus)

nerka0605

Svečias
kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Įrašytas: Vasario 11, 2009, 18:09 »
sw, gal zinote kaip galima padidinti failu kelima greiti  i telefona ,as turiu n95 8gb iir i ji kelia 0,5mb-s, o tai yra labai ilga :'(
aisku jei tai imanoma ???

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 11, 2009, 18:22 »
su kažkuriuo n95 8gb update buvo fix'as dėl kėlimo greičio. O daugiau nieko nepadarysi, teks susitaikyt su tuo.
  • LG Nexus 5x

nerka0605

Svečias
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 11, 2009, 22:17 »
tai tipo cia kaskokioi telefono versijoj buvo patobulintas siuntimas ar cia atskiras updatas
jei galima truputeli platciau :biggrin:

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 11, 2009, 23:14 »
Programinės įrangos (FW) atnaujinimas buvo, kuriame buvo ištaisymas dėl lėto failų persiuntimo. Tu kitoje temoje minėjai, kad LT kalbą įsirašei, todėl bus naujausia FW pas tave ir turėjo šitas bug'as išsitaisyt, jeigu jis egzistavo.
  • iPhone 8 256GB

nerka0605

Svečias
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 12, 2009, 14:32 »
jo pas mane yra naujausias softas jau antra savaite bet kelimo sparta nesijautcia (nepadidejo) :-[
o taip su kokiomis programomis padidint sparta neiseitu ???

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 12, 2009, 14:44 »
jo pas mane yra naujausias softas jau antra savaite bet kelimo sparta nesijautcia (nepadidejo) :-[
o taip su kokiomis programomis padidint sparta neiseitu ???

Tikrai ne, gali apie tai pamiršti.
Jeigu su kabeliu kėlimas vyksta, tai pagal idėją ~0.8Mb/s keliauja viskas.
Jeigu su Bluetooth kėlimas vyksta, tai pagal idėją ~1 ar 1.5MB/s keliauja, geriausiu atveju ~2Mb/s.

Žiūrint į tai ką parašei, darom prielaidą, kad naudoji USB kabelį. Įkėlimo greitis dar priklauso ir nuo atminties į kurią įrašoma. Aš asmeniškai labai galvos nesukčiau dėl to greičio, koks yra toks gerai. Manau pagreitėjimą pajaustum tik tuo atveju, jei naudotum kokią Kingston Pro Elite ar SanDisk Ultra II/III atminties korteles, Class 4 ar 6.
  • iPhone 8 256GB

nerka0605

Svečias
Ats.: kaip padidinti failu kelima greiti i telefona
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 13, 2009, 12:20 »
jo pas mane yra naujausias softas jau antra savaite bet kelimo sparta nesijautcia (nepadidejo) :-[
o taip su kokiomis programomis padidint sparta neiseitu ???

Tikrai ne, gali apie tai pamiršti.
Jeigu su kabeliu kėlimas vyksta, tai pagal idėją ~0.8Mb/s keliauja viskas.
Jeigu su Bluetooth kėlimas vyksta, tai pagal idėją ~1 ar 1.5MB/s keliauja, geriausiu atveju ~2Mb/s.

Žiūrint į tai ką parašei, darom prielaidą, kad naudoji USB kabelį. Įkėlimo greitis dar priklauso ir nuo atminties į kurią įrašoma. Aš asmeniškai labai galvos nesukčiau dėl to greičio, koks yra toks gerai. Manau pagreitėjimą pajaustum tik tuo atveju, jei naudotum kokią Kingston Pro Elite ar SanDisk Ultra II/III atminties korteles, Class 4 ar 6.
taip as naudoju usb laida , o del atminties kortas pas mane yra lydinys atminties ir kelia taipat kaip i telefono atminti, nes mano nokia n95 8gb
O seip turbut reiks susitaikyt su tokiu greitciu. Aciu uz viska, geriau jau pasiklausti ir  zinot ar  eina ar ne. :D