mobiles.lt

Autorius Tema: Samsung m610 modinimas. Gal kas moka ir kad garsiau grotu telefonas? visi rasot  (Skaityta 2519 kartus)

Neprisijungęs fainas

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus fainas
As noriu savo telefona biski pagerinti kad jis grotu garsiau ir butu taip geras cia jo info: http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/m610.html?show=all prasau padekit :) O|-)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
*#8999*8378#,-> H/W bandymas -> Garso nustatymai -> IIS normalus -> RX garsumas ir 10 lygyje padarai 0
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs fainas

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus fainas
Ats.: Samsung m610 modinimas. Gal kas moka ir kad garsiau grotu telefonas? visi
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 04, 2009, 16:23 »
neveikia :'(

gintaras1234

Svečias
pas mane veikia šitas kodas ant e390 jau 2 metus naudoju galiu pasakyt kad bugneliui ir daug uždėjus rx nieko nenutinka nieks ten nenutinka  nes kai kur vaikai nk nežinantys raųo kad genda taip tikrai  nėra nes 2 metus naudoju dar reikia didinti arba mažinti ne vien rx garsumas bet ausinių stiprinimą jis čia svrbiausias rx man tik sukelia bereikalinga bugnelio čirškima, o ausinių stiprinimas stipriai didina garsa bet pvz ant d900 ten kažkaip kitaip reguliuojasi viskas tai polnu sukelt visko negalima ...
Įrašyta: Sausis 10, 2009, 14:18
o pas tave kai vedi koda rodo tokius brūkįniukus? jai rodo ir neieina tj man atrodo reikia senesni softa ivaryt nes ant naujų e250 tas pats daromaužblokuojama...