mobiles.lt

Autorius Tema: W810 neįsijungimo problema, sprendimo būdai?  (Skaityta 3552 kartus)

Neprisijungęs gedeminas

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gedeminas
W810 neįsijungimo problema, sprendimo būdai?
« Įrašytas: Lapkričio 18, 2008, 15:51 »
mano telefonas is niekur nieko issijunge ir dabar ysijunge tik kaip palaikau isjungta telefona ir tai tik keliom minute nu kartais ilgiau.. gal kas gali paaiskint kaip naudotis se atnaujinimo programa? ja galima atnaujinti telefona jy isjungus? ar softa tai pat galima perrasyti telefona isjungus ?
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 22, 2008, 20:42 sukūrė Wyshniukas »

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: del savaime atsiradusio gedimo.. padekit.. patarkit kaip sprest beda
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 18, 2008, 15:59 »
mano telefonas is niekur nieko issijunge ir dabar ysijunge tik kaip palaikau isjungta telefona ir tai tik keliom minute nu kartais ilgiau.. gal kas gali paaiskint kaip naudotis se atnaujinimo programa? ja galima atnaujinti telefona jy isjungus? ar softa tai pat galima perrasyti telefona isjungus ?
Visų pirma koks telefonas? Taip, SE galima atnaujint ir jam perrašyti softą kai telefonas išjungtas. :)

p.s. gali būti,kad tavo tel. gavęs drėgmės ar kokį smūgį..
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs gedeminas

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gedeminas
Ats.: del savaime atsiradusio gedimo.. padekit.. patarkit kaip sprest beda
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 18, 2008, 16:28 »
w810i . nzn as jy pirkau naudota naudojau kokes 2 saw jokiu problemu o pries keles dienas issijunge kiseniui budamas ir pradejo jis taip. as kaip su isjungtu telefonu atnaujinu man jis persikraudineja (isijunge issijunge) ir viskas taip normalu? gali taip atsinaujint?
Įrašyta: Lapkritis 18, 2008, 16:10
gal galit paaiskint kaip po kiekviena zingsni atnaujint telefona?  man neiseina  ::)

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: del savaime atsiradusio gedimo.. padekit.. patarkit kaip sprest beda
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 18, 2008, 17:19 »
w810i . nzn as jy pirkau naudota naudojau kokes 2 saw jokiu problemu o pries keles dienas issijunge kiseniui budamas ir pradejo jis taip. as kaip su isjungtu telefonu atnaujinu man jis persikraudineja (isijunge issijunge) ir viskas taip normalu? gali taip atsinaujint?
Įrašyta: Lapkritis 18, 2008, 16:10
gal galit paaiskint kaip po kiekviena zingsni atnaujint telefona?  man neiseina  ::)
Parsisiųsk SEUS ir viskas ten aiškiai, net su paveiksliukais, paaiškinta. Tik prieš tai dar susirašyk USB tvarkykles skirtas tavo telefonui į savo PC. O kai taip "mirksi" telefonas tu jo tikrai neatnaujinsi ir iš vis geriausiai būtų softą iškart perrašyti.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: del savaime atsiradusio gedimo.. padekit.. patarkit kaip sprest beda
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 19, 2008, 08:14 »
Tai kaip tu atnaujinsi jei issijungia ? :) tai naujinsi, o jis issijungs ir viskas. Programink su XS++ ar setool2lite, o temu kaip tai padaryt forume yra. Sekmes  ;D
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs gedeminas

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gedeminas
Ats.: del savaime atsiradusio gedimo.. padekit.. patarkit kaip sprest beda
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 22, 2008, 20:40 »
bijau tel sudadyt ma rds stumsiu as jy toky uz koke 120lt ir tegu nesasi ;D nes jis man dar maziau isejo ;D

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: W810 neįsijungimo problema, sprendimo būdai?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 22, 2008, 20:44 »
bijau tel sudadyt ma rds stumsiu as jy toky uz koke 120lt ir tegu nesasi ;D nes jis man dar maziau isejo ;D

Jeigu tik kapeikas kainavo, tai ne kuo ir rizikuoji...parduosi su programiniu gedimu. Aprašymai kaip perrašyt FW yra. Aišku viską reikėtų bent kelis kartus perskaityt ir tik tada neskubant daryti viską.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: W810 neįsijungimo problema, sprendimo būdai?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 23, 2008, 11:57 »
nunesk meistrui ir uz koki 30 perprogramuos, jei neis tai parduok kaip ir dabar zadi parduot :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.