mobiles.lt

Autorius Tema: cx65 ivairus gedimai  (Skaityta 4662 kartus)

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
cx65 ivairus gedimai
« Įrašytas: Birželio 28, 2005, 14:52 »
Manau reikalinga tokia tema kur visi galetu surasyti kokie gedimai buna cx65...
maniskis cx65 "truputeli" pasiskraidziojo ir kai po to isijiungiau telefa klaviatura nebeveike: nu kai kada veikdavo virsutinei mygtukai... bet pin kodo suveist be sansu :( galvojau kad bus p*** nes ir kameros garsa isjunges ir meniu pakeites buvau, tai garantinis iskart atmes... Bet kazkoks nesuprantamas dalykas man: nors kai ijungi telefa praso ivest pin koda, bet kai sujungiau su kompu viska telefe valdyt galejau... tai atkeiciau meniu garsa ijungiau, po to galvoju reik pabandyt update (pas mane pries tai buvo sw25) paleidau oficialu sw25 ir atnaujino, nors kiek zn tokio pacio softo neatnaujina per nauja... Taigi nunesiau y garantini o ten net nejunge telefo nezejo kas jam yra... tiesiog ant garantinio talono parase: "kai ijungi neveikia klaviatura". Taigi dabar laukiu kol sutaisys, idomu kiek laiko tai uztruks... :/
Don't bug me! I'm just browsing :)

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 28, 2005, 15:01 »
Toks gedimas tai jau negedimas
Pagal temos pavadinima tai supratau kad cia turetu but rasomi normalus gelimai, o ne po paskraidziojimu ar paplaukiojimu :P
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs JTX

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 89 | Karma: +5/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus JTX
-=JTX=-
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 29, 2005, 21:23 »
na jo, as kai eeprom savo c65 supyliau, tai garantini net kelis kartus klause ar neplaukiojo ir ar neskraide :)
o ant lapelio parase kad neisijungia, bet kotai tai labai ilgai taiso  :-\  ??? kazin ka jie ten daro  :P
jau pabodo laukt  :sleep:

Neprisijungęs nerkashis

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus nerkashis
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 01, 2005, 14:37 »
Man atsitiko tokia beda: yra tokia f-ja - nuspaudus zalia mygtuka rodo rinktu numeriu sarasa. Pas mane rodo tik numerius, nors turetu rodyti vardus. Suprantu jei tas numeris nera mano adresu knygelej rodys skaicius. Bet pas mane jei as kalbejau su siuo numeriu tai ir rodo skaicius, o jei majakinau, tai rodo varda. Kame cia saknys. Pas mane sw43. Kol buvo sw25 viskas buvo normaliai. Telefonas yra keleta kartu krites, bet manau tam itakos neturi.

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 01, 2005, 19:27 »
Ne tau vienam taip
ir pas mane tas pats ir pas daugeli kitu (bet ne pas visus)
Buvai patchines savo telefa?
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 01, 2005, 21:05 »
Mano draugui tai manipuliatorius po 3 menesiu atsoko nuo plokstes, tai kitas draugas aukstaji pilotaza padare ir prilitavo atgal...daba vis bijo kad neiskristu ;D Per daug nedrozkit jo...dar ir jums taip nutiks ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs nerkashis

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus nerkashis
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 02, 2005, 06:17 »
Sorry bet ne kompiuterastas ir ne mobilistas tokis tai super, bet ka reiskia patchines? Esu ikonkas pasikeites, atminti pasididines (pratryniojes daug ka) bet tai buvo padaryta ir su sw25 ir viskas buvo normalei. Privares zaidimu is intero nors daba jau senai nebegrajiju.

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 24, 2005, 17:22 »
pagaliau sutaise... Taise 3 savaites ir per tiek laiko sugebejo tik FullFlash nauja surasyt kas mane labai sunervino bo ir pats ta galejau pasidaryt!  >:()
Don't bug me! I'm just browsing :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 24, 2005, 17:30 »
pagaliau sutaise... Taise 3 savaites ir per tiek laiko sugebejo tik FullFlash nauja surasyt kas mane labai sunervino bo ir pats ta galejau pasidaryt!  >:()

Jie kaip sako, eiles tvarka ;D Tai reikia isivaizduot kokia buvo eile sugedusiu telefonu ;D
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Van_Helsingas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 56 | Karma: +1/-3 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Van_Helsingas
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 24, 2005, 23:41 »
pagaliau sutaise... Taise 3 savaites ir per tiek laiko sugebejo tik FullFlash nauja surasyt kas mane labai sunervino bo ir pats ta galejau pasidaryt!  >:()

Jie kaip sako, eiles tvarka ;D Tai reikia isivaizduot kokia buvo eile sugedusiu telefonu ;D
     

abejoju ar buvo tiek daug sugedusiu telefonu paprasciausiai niekas pernelyg nesiskubina taisyt bent as taip manau  :-\

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: cx65 ivairus gedimai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2005, 15:12 »
Jau galvojau kad vel sugedo telefas kaip kad seniau... vel neleido pin kodo surinkt... bet kazkaip man itartinai pasirode, nes ir ana kart ir si kai ijungiau savo kurta tema taip uzluzdavo telefas... Taigi prisijungiau prie kompo, atsidariau pasleptus diskus ir pratryniau viska ka radau ten is tos temos, ir ka jus manot padariau telefui restart ir viskas ciki buvo  ;D pasirodo galima buvo galima ir kitap pataisyt telefa, o ne 3 savaites garantiniam fullflash rasyt  >:(
Don't bug me! I'm just browsing :)