mobiles.lt

Autorius Tema: e50 yjungimo mygtukas  (Skaityta 5559 kartus)

Neprisijungęs dzastinas

Naujokas
*
Įrašai: 25 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dzastinas
e50 yjungimo mygtukas
« Įrašytas: Vasario 19, 2008, 21:14 »
norejau paklaust kiek kainuotu e50 pakeist yjungimo mygtuka?ir kur tai butu galima padaryt Vilniuje?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 19, 2008, 21:52 »
Manau maksimum 20 litų. Kur? Tikrai nežinau, bet manau kiekviena padoresnė meistrinė turėtų tai atlikti.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 09:01 »
Tai cia ijungimo mygtuka manau pakeis ne vien padoresne, bet ir bet kuri meistrine...jei jau tokio dalykio nesugebetu pakeist, tai tada neturiu ka pasakyt  :D
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs dzastinas

Naujokas
*
Įrašai: 25 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dzastinas
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 15:09 »
bet as turejau 6600 ir buwo ta pati beda ir man pasake gauk mygtuka pakeisim.dar norejau suzinot ar kr yra kokioj parduotuwej pirkt tokia detale.aciu uz atsakymus

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 15:20 »
Kad tau brangiau kainuos nupirkti ta detale negu nunest i taisykla. O ten kur pirma nunesei 6600, nieko doro nebuvo reiskias jeigu neturejo ir dar taip atsake...susirask padoria firma.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 15:38 »
bet as turejau 6600 ir buwo ta pati beda ir man pasake gauk mygtuka pakeisim.dar norejau suzinot ar kr yra kokioj parduotuwej pirkt tokia detale.aciu uz atsakymus
noriu pasitikslint "pasake gauk mygtuka pakeisim", tas mygtukas tai pats jungiklis ar tik ta virsuje gumute, kuri spaudzia jungikli ? Nes jei gumute tai meistrai durni jei nekeite, koks jies skirtumas tu moki pinigus ir vsio, be gumutes ijungt gi eina. Jei pats jungiklis, tai prasti meistrai, jei tokios detales neturi...jei neturi ijungimo mygtuku, dinamiku ir tokiu pagrindiniu detaliu, tai kam tu isvis vadiniesi telefonu meistru.
Tiesa, gal ten ne telefonu meistrai buvo ?? O jei pirkt, tai manau parduotuvese nelabai rasi, bet pas bet kuri meistra kuris taiso telefonus tai tikrai rasi.
Įrašyta: Vasaris 20, 2008, 15:32
Kad tau brangiau kainuos nupirkti ta detale negu nunest i taisykla. O ten kur pirma nunesei 6600, nieko doro nebuvo reiskias jeigu neturejo ir dar taip atsake...susirask padoria firma.
manau pas meistrus uz ta jungtuka na 5 Lt...iki 10 jau maksimum. O isilituot ir paciam gi nesunku :) arba ilituot gali jau ne vien telefonu, bet bet koks elektronikos meistras.
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs dzastinas

Naujokas
*
Įrašai: 25 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dzastinas
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 19:34 »
man tik pacia ta gumyte pakeist reikia.

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 20, 2008, 23:32 »
Kad ir kaip bebutu ziuriu niekas cia net negalvoja kiek zmogaus darbo valanda kainuoja ... Zinoma kai tik gumyte kaip dabar zmogui reikia - yra viena, taciau kai koks 'lopinys' atnesa kokia supuvusia 3100 ir sako 'man mygtukas isluzo, ilituokit kita' ir poto meistras pamato kad ten viskas isdrozta bandant ijungt telefona ir kisant i ta skyle koki tai peili ar gal ir kindzala ... ir po to prasideda pretenzijos nes neveikia tas ar anas, o mazdaug viskas pries tai veike, heh. Gerai kad man 100+ metu netenka tu darbu daryt, bet matau kaip musu 'naujokai' zaidzia, todel kartais ir tokios piktos mintys uzplusta :)

p.s. velnias, uzmirsau kur ta mano tema kur bajerius pradejau rasyt, turiu jau keleta nauju, jei kam nesunku mestelkit nuoroda i pm. Aciū
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: e50 yjungimo mygtukas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 21, 2008, 08:23 »
Kad ir kaip bebutu ziuriu niekas cia net negalvoja kiek zmogaus darbo valanda kainuoja ... Zinoma kai tik gumyte kaip dabar zmogui reikia - yra viena, taciau kai koks 'lopinys' atnesa kokia supuvusia 3100 ir sako 'man mygtukas isluzo, ilituokit kita' ir poto meistras pamato kad ten viskas isdrozta bandant ijungt telefona ir kisant i ta skyle koki tai peili ar gal ir kindzala ... ir po to prasideda pretenzijos nes neveikia tas ar anas, o mazdaug viskas pries tai veike, heh. Gerai kad man 100+ metu netenka tu darbu daryt, bet matau kaip musu 'naujokai' zaidzia, todel kartais ir tokios piktos mintys uzplusta :)

p.s. velnias, uzmirsau kur ta mano tema kur bajerius pradejau rasyt, turiu jau keleta nauju, jei kam nesunku mestelkit nuoroda i pm. Aciū
Prašom, čia ta tema: http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,5783.0.html    ;D
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.