Operatoriai > Labas
labas nemokami sms
<< < (3/5) > >>
haumeriux:
sako kad mokami sms visiem bet jau man tai tikrai nemokama..viskas siuncias normaliai :P
alfrisss:
tarpkitko kas nesipilde sask tai tiem nemokami, o kas per nauja pasipildo tai atsiuncia zinute jei nori nemokamai siust sms is siusk zinuote tuo ir tuo numeriu kaina 1 litas
haumeriux:
jo as ir uzvakar sask pasipildziau ir atsiunte sms kad tarp labas 5ct liktai kainuoja sms...sudas... reiks pirkt ezy nors bus nemokami sms tarp eziu
max83:
Na man ir buvo ateja sms ir net 2 kad reikia pasipildyti ir uzsisakyti nemokamus sms kurie galioja menesi.
na is mano rato tai nusiperka labas nr ir sask nepildo vien sms varo, o db tai beveik visi persoko i pildyk tele2.
na man kad ir atejo vis dar siunciu nemokamai ir nepildysiu kol nusibaigs galiojimas arba kol uzblokuos.

Kai tik bite pakeite savo skina prasidejo nesamones

 A kiek kainuoja sms ? nieko nekainuoja nieka  nefiga viskas kadanors baigiasikad ir bitei mms zinute 1lt   o tele2 pildyk 20ct
nzn kam kur geriau tas ta ir jama       

 N-gage
Karozia:
Jei kas is jusu nezinojot, akcija su nemokamais sms tebesitese. Tiesa be reklamos. Tyliai. :) pildotes saskaita uz 10 lt. Siunciat sms "uzsakyti", ar "uzsisakyti". Jau nebeatsimenu tiksliai. Nr 1500 ir uz viena lituka visa men siunciat sms i labas nemokamai. Tai ta pati senoji akcija su free smsais uz 1 lt. Manau pasipildzius uz 20 lt siusit free sms ir i bite. Uz 30 lt i visus tinklus. Neatsimenu jau salygu. Ir nesu tuo tikras. Bet jei tai ta pati akcija. Tai viskas veiks. Nes free sms i labas veikia :)
Įrašyta: Gegužė 16, 2008, 12:33Tiesa. Negausit jokiu pranesimu apie free sms siuntimo pabaiga. Tad teks patiems orentuotis kada jas vel uzsisakyt. Bet tai manau ne beda
Navigacija
Pranešimų sąrašas
Kitas puslapis
Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją