mobiles.lt

Autorius Tema: N95 8gb fotografavimo problema  (Skaityta 9686 kartus)

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
N95 8gb fotografavimo problema
« Įrašytas: Liepos 21, 2009, 20:06 »
Turiu bėda su kamera. Štai kokia foto gawau kaj pameginau lauke fotkint soda, http://img176.imageshack.us/img176/598/testfoto.jpg per nuotrauka nusitwieskia balta spalta, kambary foto puikios jej i ekrana nepatenka langas pro kuri šviesa ejna. Dar plius kaj vaizda gaudaj atrodo tobulai,bet galutinis rezultatas buna susigadines. Filmavimas veikia gerai. Softas naujausias. Visokie setingai nieko nepadeda. Ka galetumet padet?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 21, 2009, 20:20 »
Aš asmeniškai pirma žiūrėčiau kameros nustatymus, spėju kažkur bus nustatyta šviesumas "naktis" ir todėl gaunasi toks variantas. Jeigu nenustatymai, tada formatavimas visiškas, bet prieš tai pasidarius failų (numeriai, failai ir t.t.) kopiją su PC Suite.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 21, 2009, 20:31 »
Na dar katik pastebejau kad foto mygtuka paspaudi du kart, gauni gera foto, bet ji nesiseiwina, dingsta iškart. Nustatymai tikraj ne, aš išnaršiau kiek tik galima. Beje auto režimu ten fotkinau. Formata daryti tik pagrindines tel atminties ar ir hdd?

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 21, 2009, 20:45 »
Formatuok visiškai visas atmintis aš manau, taip bus geriau.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 21, 2009, 23:00 »
Tavo nuotrauka  gavosi su atidaryta diafragma F2.8 ir islaikymas 1/333s
Kiek as suprantu diafragmos ribos pas N95 keiciasi, bet tik taip atrodo is pirmo zvilgsnio.
Ant lesio tik uzslenka patamsintas filtras ir visas bajeris, kaip ir pas pigienas skaitmeninius fotikus.
gal tiesiog nesuregavo tavo kamera i sviesa ir filtriukas neuzslinko ant objektyvo, arba turi tendencija strigti. Gal kamera atskirai suderinti reiktu (softiskai)
Padaryk daugiau foto sviesoje ir atkreipk demesi ar buna didesne reiksme uz 2.8 (uzsidarineja diaf)
Mazai as zaides su telef-fotikais, bet issiaiskinti galima manau  ir eksperimentuojant.
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 21, 2009, 23:57 »
Jokie formatai nepadėjo. Meitrs beweik nk nesupratau, kiek befotkini tiek xujowai. Na kažkajp kartajs gaunasi geraj bet tik pora kart gal buwo tajp kad gera foto išėjo.
Įrašyta: Liepa 21, 2009, 23:33
Nu wa db supratau antra kart paskaites. Turiu paexpermentuot ar darinėjasi diafragma ar kažkas tokio. Kajp man matyt ta reikšme?
Įrašyta: Liepa 21, 2009, 23:36
Žaidžiant su išlaikymo kompensacija dažniau gaunu geras foto,tik kažkajp truputi tamsokos. Padariau -1.5.

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 07:51 »
Taigi ant nuotraukos spaudi properties/summary. ten exif duomenys bus tos nuotraukos.
Ten reikia ziureti.
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 08:46 »
Kiek as suprantu diafragmos ribos pas N95 keiciasi, bet tik taip atrodo is pirmo zvilgsnio.
Ant lesio tik uzslenka patamsintas filtras ir visas bajeris, kaip ir pas pigienas skaitmeninius fotikus.
gal tiesiog nesuregavo tavo kamera i sviesa ir filtriukas neuzslinko ant objektyvo, arba turi tendencija strigti.

N95 yra tas filtriukas. O kodėl man atrodo , kad pas 8gb jo nėra ? Nes ten paprasčiausiai kameros stiklas padengtas ta medžiaga kuri "patamsina" stiklą. Ar klystu?
Įrašyta: Liepa 22, 2009, 08:44








  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 08:54 »
Tiesa pasakius neturiu dabar po ranka n95-8g. jau ir man idomu darosi :) bet faktas kad sviesoje auto rezimu pas ji buvo su atverta placiai F2.8 diafr.
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 11:07 »
Wa antra fotke nuo wieno kampo irgi gauna kažkoki balta spinduli. Šnd atsikeliu, fotkinu, 3 foto geraj išėjo, jau apsidžiaugiau, wel žiuriu blogai. Db išwis wisa balta foto.
Įrašyta: Liepa 22, 2009, 10:36
Na wisu foto yra 2.8. Bet lyg radau sau tinkama nustatyma, light sensitivy su ISO ikona padariau high. Dabar lauke gaunasi puikios foto. Durnas auto režimas.

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 14:51 »
Tiesa pasakius neturiu dabar po ranka n95-8g. jau ir man idomu darosi :) bet faktas kad sviesoje auto rezimu pas ji buvo su atverta placiai F2.8 diafr.
Pas n95 diafragma nesikeičia. Čia ne koks n86. O kadangi nesikeičia , kad tai kompensuotų kaip pats minėjai tas filtriukas užslenka. Nes peržiūrėjau foto darytų tiek dieną , tiek naktį visur diafragma ta pati (2,8) skiriasi tik išlaikymo greitis. O jį jau truputį galima pakeist... 
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 19:54 »
idomiai, tik kazin kodel F2.8/F5.6 raso?
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 21:08 »
Bet juk diafragmos dydis nustatomas ranka ir labai retai kada automatiškai (tik nepradėkit vardint fotikų kurie tai gali , nesidomiu kokią dieną kiek patobulėjo canon fotikai ar pan.) Bet kiek pamenu 'skylės' plotas ir praleidžiamos šviesos srautas skiriasi dvigubai... Plius čia viso labo tik telefonas , o ne kamera. Atvirai sakant nenutuokiu ką tas 5,8 reiškia, pasidomėsiu. O jei kas žino, papasakokit. Gi ne visi fotografai esam  :D
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 22, 2009, 22:11 »
As gi sakau, man tik idomu pasidare kodel ant noskes parasyta F5.6 galine reiksme. Si telefona lyginu su kokiu nors canon Axxx klases kuriame lygiai taippat pateiktos reiksmes. F5.6 atsiranda pas ji tada kai uzslenka temdantis lesis. ir idomu kokiom salygom tai vykdoma ant N95-8g.
O diafragma ant auto pilnai veikia jau pakankamai senuose fotikuose (5metu). Kuo mazesne reiksme tuo objektyvo skyle labiau atsiverusi ir isgaunamos sviesesnes nuotraukos, bet cia tik pradziai. Vis tik noretusi kad ji butu naturaliai veikianti, be jokiu filtru. Nes ja labiau priverus isgaunamas geresnis fokusas taip pat su ja manipuliuojamas ir gilumo zonos efektas (galima daryti labiau meniskas nuotraukas pagal poreiki :) ) Uzslinkus filtriukui visi mineti privalumai tik mitas.
savaitgali as ir pabandysiu patyrineti kas per fignia.

Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 23, 2009, 18:56 »
Pranešk ka patirynejej nes wakare wel fignia buwo.
Įrašyta: Liepa 23, 2009, 00:32
Bet ta balta spalwa wisad nuo tos pat lešio puses kad ir kajp laikytum kamera.

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #15 Įrašytas: Liepos 24, 2009, 22:56 »
Tai va, truputi tik pabandziau su N95-8g. Kamera lygiai ta pati kaip ir pas N95 ir nukreipus objektyva i stipria sviesa temdantis lesis uzslenka ant jo, bet i Exif duomenis neiraso ir ten info
visada isliks F2.8  Turetum labiau isitikinti ar viskas gerai su tavo rageliu. Softas daznai kamerom padeda. jei ne, kamera bandyt keisti. Nes rasei kad ISO padarei auksciausia ir buvo susitvarke, o turejo kaip tik atvirksciai gautis. Nuotraukos dar sviesesnes ir daugiau triuksmu atiranda (jei pastebi)
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #16 Įrašytas: Liepos 25, 2009, 10:49 »
Nu wistiek manau softas. Nes du kart paspaudus gaunu gera foto, tik ji nesiseiwina. O ka padaryt softui galima?
Įrašyta: Liepa 25, 2009, 10:32
Nu prachekinau. Kambary gaudai waizda, nukreipi i langa tj jis šwiečia, bet letai pasidaro kad kambarys užtamsėja o waizdas pro langa nebešwiečia. Taj čia užslenka tas filtras spėju. Nu geraj. Paspaudi mygtuka. Ir ka. Langas šwiečia, kambarys nebetamsus.  >:(

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #17 Įrašytas: Liepos 25, 2009, 11:25 »
Speju kad viskas su tavo fotiku gerai tik reikia tau pasipraktikuoti. Kas taip testuoja, tuo labiau kai kyla abejoniu. Auto rezimu fotikas ekspozicija kokiu tai budu pasirenka pagal lambario apsviestuma o uz lango gaunasi perlaikyta exp. Tavo metodu gaunasi kaip sviesa tunelio gale, naturalu ;) Tu nepatingek i lauka iseiti. Aplamai toks fotografamimas is kambario per langa (stikla)kai uz jo ryskus sviesos saltinis nieko gero neduoda. jei taip nori fotkinti ir isgauti detalesni vaizda uz lango tau reikia expozicija i -1/-2 nustatyti. Sakai kad kartais gaunasi neblogos foto, tai speju kad per klaida nustatymai atitinka viska ko reikia.
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs eightmile

Naujokas
*
Įrašai: 34 | Karma: +0/-1
11 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eightmile
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #18 Įrašytas: Liepos 25, 2009, 11:54 »
Nu nežinau, man lauke išwis nefotkina, baltaj gaunasi. Aš žejau tik ar filtras užslenka, beto negi neturetu but tokia foto kokia ir mataj prieš paspausdamas.

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: N95 8gb fotografavimo problema
« Atsakymas #19 Įrašytas: Liepos 25, 2009, 15:58 »
Su NSU perrašai fw. Jei nepadeda neši meistrams , bet spėju nieks kameros netaisytų , o iškart keistų. Kaina jos nėra maža.  O taip neturi būti ir čia tie visi nustatymai ne prie ko.
  • LG Nexus 5x